Darau pats: šildukai rankoms.

10/27/2017

Lauke jau sparčiai šąla, net sulaukėme pirmojo sniego, nosies nesinori net kišti. O į darželį ir mokyklą keliauti vistiek reikia, o gal norisi tiesiog gryno oro įkvėpti. Tai, kad rankoms kišenėse būtų šilčiau pasigaminome mielus zuikučius - šildukus! Nors nosis vistiek šąla, į lauką keliauti jau smagiau, nes zuikiai maloniai šildo rankeles. O ypatingi jie tuo, kad nei siųti nei klijuoti nieko nereikės ir galėsite panaudoti kojines, kurių draugės (antros poros) kadaise pasimetė.

Reikalingos priemonės

  • 2 kojinės (Kojinės dydį rankamės orientuodamiesi į vaiko rankos dydį. Kuo rankelė mažesnė tuo ir kojinė mažesnė.); 
  • akriliniai dažai;
  • teptukas;
  • žirklės;
  • ryžiai.

Eiga.

Pirmiausia, papuošiame tas mūsų kojines, kad jos taptų panašesnės į zuikučius. Tam mums reikės nupiešti zuikio snukutį. O gal jūsų mažyliui kils mintis iš rožinės kojinės pagaminti princesę, ar geltoną visčiuką. Nevaržykite fantazijos, piešiame veiduką to, kas tik šauna į galvą! 

O kai veidelis jau sausas, veikėją pamaitiname ryžiais. Ryžių pilame tiek, kad jie užpildytų kojinės dalį ant kurios nupieštas snukutis. Svarbu nepadauginti ryžių, kad vaikas gautą šilduką galėtų patogiai paimti į ranką ir įsidėti į kišenę. 

Užpildžius šilduką ryžiais, rišame mazgą - dabar ryžiai niekur nepabėgs. Nukerpame nereikalingą medžiagos kiekį, galime suformoti ausis. Ir ... vuolia! Šildukus pašildome (orkaitėje šildome 3 - 5 minutes, mikrobangų krosnelėje - 30 sekundžių) ir 

Šildukus pašildome (orkaitėje šildome 3 - 5 minutes, mikrobangų krosnelėje - 30 sekundžių) ir dedam į kišenes. 

Svarbu! Prieš paduodami vaikui įsitikinkite, jog šildukai ne per karšti. Nurodoma šildymo trukmė yra orientacinė.

Nesušąlkit! :)